УЕБ вперше в Україні провела перші торги природним газом на умовах форварда

28.04.2017

27 квітня компанія СП "Полтавська газонафтова компанія" (ПГНК) провела перші біржові торги природним газом на умовах форвардних контрактів на Українській енергетичній біржі (УЕБ).

 

На торги було виставлено 2 млн куб. м природного газу з дисконтом 200 грн / тис. куб м., до опублікованої на офіційному сайті УЕБ середньозваженою ціною на природний газ в місяці поставки.

 

Мінімальна прогнозована ціна ресурсу встановлена ​​на рівні 5500 грн / тис. куб. м. Терміни поставки газу розбиті помісячно - червень-вересень 2017 рік. За результатами торгів, був реалізований весь виставлений обсяг природного газу з середньозваженими дисконтом:

- червень 100 грн за тис. куб. м.

- липень 130 грн / тис. куб. м.

- серпня 356 грн / тис. куб. м.

- вересні 492,00 грн / тис. куб. м.

 

Торгівля природним газом на умовах форвардів з дисконтом спотової ціни є інноваційним і зручним інструментом для забезпечення учасників ринку необхідним ресурсом на більш тривалий період, ніж при спотових торгах, а для продавців це дозволяє запланувати реалізацію видобутого енергоресурсу.

 

СП "Полтавська газонафтова компанія" є публічною компанією, яка спеціалізується на видобутку нафти і природного газу в Україні і входить в структуру компанії JKX Oil & Gas. ПГНК має чотири ліцензії на розробку нафтогазових родовищ Ново-Миколаївської групи і Єлизаветівської площі в Полтавській обл., а також два дозволи на розвідку ЗАПЛАВСЬКА і Червоноярського-Східного родовищ загальною площею 171,2 кв. км.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини