УГД буде виробляти бутан на Шебелинському ГПЗ; пілотні торги відбудуться в квітні.

31.03.2016

ПАТ «Укргазвидобування» в квітні виставить на аукціон партію бутану технічного (БТ), який буде проведений на Шебелинському ГПЗ. Про це після сьогоднішнього аукціону повідомив комерційний директор держкомпанії Сергій Федоренко, передає кореспондент OilNews.

 

За його словами, фахівцям компанії вдалося збільшити відбір ШФЛУ з природного газу, який йде на технологічні потреби заводу. Це дозволяє зменшити втрати при переробці газу, а також почати виробництво бутану і виставити пілотну партію на торги вже в квітні.

 

Продукт містить бутан і пропан в співвідношенні 70/30. «Першу партію близько 300 тон ми виставимо на найближчий аукціон, який очікується 12 квітня», - розповів Федоренко. Він також висловив надію, що цей продукт стане актуальним зважаючи на сезонне потепління і зацікавить учасників ринку.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До її складу входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережу з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини