Українські імпортери LPG у Мінську обговорили із постачальниками та Argus методологію ціноутворення

12.02.2019

 

 

 

 

Сьогодні, 12 лютого в Мінську пройшла зустріч українських імпортерів зрідженого газу з постачальниками і виробниками з Казахстану, Білорусі та Росії. Нарада на прохання покупців LPG з України було організовано ціновим агентством Argus.

До Мінська прибули найбільші покупці газу з України: «Автотранс», «НАДЕЖДА», «Укренерджі», ОККО, SOCAR, «БРСМ-Натфа», KLO і ін. Постачальників представллялі «Лукойл», «Белоруснефть» та інші компанії. Дочірню компанію фонду «УПК-ЄВРОПЛЮС» представляв генеральний директор Микола Пузирний.

«Зустріч пройшла успішно. Головна мета зборів - обговорити зміни методології формування котирування на скраплений газ на східному кордоні України - DAF Ukraine», - зазначив учасник переговорів. За словами співрозмовника, відповідно до наміченого плану дій, незабаром з'явиться новий інструмент формування котирування Argus.

Причиною переговорів стали розбіжність у формуванні індексів поставляється скрапленого газу в Україну.

Нагадаємо, основними індикаторами ціноутворення для поставок LPG авто- і ж / д-нормами в Україні є котирування Argus - DAF Ukraine і DAF Brest.

Білоруські виробники і «Роснефть» поставляє скраплений газ в Україну по котируванню DAF Brest. Постачальники з Казахстану, а також «Лукойл» орієнтуються на котирування DAF Ukraine.

За матеріалами НафтоРинок.

Всі новини