«Укргазвидобування» імпортувала 1 тис. тон ШФЛУ «Сургутнефтегаза» через Білорусь

05.10.2017

В кінці вересня-початку жовтня ПАТ «Укргазвидобування» імпортувало 1 тис. тон широкої фракції легких вуглеводнів для дозавантаження своїх виробничих потужностей.

 

Про це Нафторинку повідомив комерційний директор компанії Сергій Федоренко.

 

«У вересні ми імпортували більше 700 тон, ще близько 300 тон - оформили на початку жовтня. ШФЛУ було поставлено на потужності СЕЛЕЩИНСЬКЕ ГПЗ (ТЦСК «Базилівщина»)», -зазначив він.

 

За даними консалтинговий компанії UPECО, держкомпанія імпортувала сировину виробництва Сургутского УПГ компанії «Сургутнефегаз» (РФ) через перевалку «Трансекспедиція», що знаходиться в білоруському Вітебську. Продавцем широкої фракції виступила одна з структур Vitol, швейцарська Euromin SA.

 

В кінці квітня-початку травня 2017 року, «Укргазвидобування» також імпортувала понад 3 тис. тон ШФЛУ «Сургутнефтегаза». Відзначимо, що обмеження, які наклала ФСТЕК на експорт LPG з Росії, вплинули на виробництво скрапленого газу «Укргазвидобуванням».

 

Нагадаємо, мінімальні додаткові потужності переробних активів ПАТ «Укргазвидобування» для залучення додаткових обсягів ШФЛУ складають: 2 тис. тон на місяць на Яблунівському ОЗУ і 5 тис. тон на місяць на ТЦСК «Базилівщина».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини