«Укргазвидобування» змінить умови відвантаження ЗВГ на найближчому аукціоні

23.08.2016

ПАТ «Укргазвидобування» виставляє 6 060 тон зрідженого газу на комерційний аукціон. Торги відбудуться 7 вересня на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ). Про це йдеться в бюлетені, опублікованому на сайті біржі.

 

Стартові ціни коливаються в діапазоні 11 060-11 184 грн / т, що істотно нижче актуальних ринкових цін.

 

На торги виставляється 1 460 тон ЗВГ з відвантаженням автоцистернами. При цьому обсяг - 4 600 тон газу можна буде вивантажити, як автомобільними, так і залізничними партіями на вибір контрагента. Відзначимо, що це нова практика в реалізації ЗВГ «Укргазвидобування».

 

«Ми вирішили робити універсальні лоти - з вибором покупцем виду відвантаження. Компанії зможуть самі приймають рішення як вивозити ресурс. При цьому, ми мінімізуємо впливу цього фактора на ціну ресурсу на аукціоні », - пояснив OilNews комерційний директор ПАТ Сергій Федоренко.

 

У той же час він підкреслив, що при цілодобовому вивантаженні ЗВГ підприємство здатне видавати весь обсяг виключно автоналиві.

 

Нагадаємо, на останніх торгах 18 серпня УГД реалізувало весь обсяг 4 536 тон зрідженого газу. Автомобільні партії ЗВГ Яблуновського ГПЗ і СЕЛЕЩИНСЬКЕ ГПЗ розійшлися по середній ціні 16 200-16 500 грн / т, Тимофіївського - по 15 500-15 900. Бутан був реалізований за 15 820 грн / т.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський газопереробний завод, ряд підприємств по виробництву ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини