«Укргазвидобування» купить на УЕБ 1 тис. тон ШФЛУ для дозавантаження Селищенського ГПЗ в грудні

22.11.2017

ПАТ «Укргазвидобування» оголосила треті торги по закупівлі 1 000 тон широкої фракції легких вуглеводнів (ШФЛУ) на майданчику «Української енергетичної біржі» (УЕБ). Ресурс купується для дозавантаження Селищенського  ГПЗ в грудні. Про це йдеться в бюлетені торгів, запланованих на 24 листопада.

 

Очікувана вартість ШФЛУ становить $ 400 / т, термін поставки - до 1-31 грудня.

 

Нагадаємо, на дебютних вересневих торгах компанія купила 1 тис. тон ШФЛУ із запланованих 2 тис. тон за ціною $ 550 / т, в жовтні УГД придбала 2 тис. тон ШФЛУ по $ 440 / т.

 

УГД закуповує через УЕБ метанол, ШФЛУ, ізопентан і ДП для потреб своїх структурних одиниць.

 

Раніше enkorr повідомляв, що, за словами директора по комерції УГД Сергія Федоренка, сумарно підприємство планує закупити і прийняти в 2017 році на переробку на Селещинський і Яблунівській ГПЗ близько 30 тис. тон ШФЛУ. Такий же обсяг очікується закупити і в 2018 році.

 

На форумі українського ринку нафтопродуктів Petroleum Ukraine 2017 Сергій Федоренко також анонсував плани УГД на наступний рік імпортувати близько 60 тис. тон нафти для дозавантаження Шебелинського ГПЗ.

 

Нагадаємо, що з ШФЛУ на Селищенському ГПЗ проводиться два продукти ПБА і конденсат газовий стабільний, який в подальшому буде переадресовано на Шебелинський ГПЗ в якості підготовленої сировини для виробництва автомобільних бензинів.

 

Довідка enkorr

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основні напрямки діяльності - видобуток природного газу, газоконденсату і нафти. Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку.

За матеріалами:enkorr

Всі новини