«Укргазвидобування» розпочала імпорт казахстанської нафти.

15.04.2016

ПАТ «Укргазвидобування» розпочала імпорт нафти з Казахстану для переробки на Шебелинському ГПЗ. Про це OilNews повідомили в «Консалтинговій групі« А-95 »з посиланням на власні дослідження.

 

Перші 1,7 тис. тон нафти надійшли на завод в перших числах квітня. Відправником виступила компанія «Жаікмунай», що розробляє родовища Прикаспійської нафтогазової провінції в Казахстані.

 

Як розповіли OilNews в УДД, ця партія є пілотною. Всього компанія законтрактувала 10 тис. тон сировини. «Ми вивантажили перші 29 вагонів. Чи будемо ми вибирати весь обсяг, вирішимо після оцінки економічного ефекту від переробки даної партії », - повідомили в компанії.

 

Як стало відомо OilNews, «Укргазвидобування» також почала здійснювати покупку газового конденсату на внутрішньому ринку.

 

Як раніше повідомляв OilNews, ПАТ «Укргазвидобування» переводить виробництво бензинів на Шебелинському ГПЗ на стандарт Євро-4.

 

Першу партію бензину Євро-4 на аукціоні УДД реалізувала 29 березня. Напередодні компанія заявила про повний перехід на випуск бензинів Євро-4 і перенаправлення ДЕПБК на власну переробку.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать  «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До її складу входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській облісті.

За матеріалами:oilnews

Всі новини