«Укргазвидобування» розпочало співпрацю з BASF щодо підвищення якості палива

22.02.2018

ПАТ «Укргазвидобування» і німецький хімічний концерн BASF уклали угоду про постачання пакета присадок, призначених для поліпшення низькотемпературних характеристик дизельного палива.

 

Про це повідомляє прес-служба «Укргазвидобування»

 

«Початок співпраці з BASF - це черговий доказ, що ПАТ «Укргазвидобування» впевнено тримає курс на підвищення якості. Зараз, Шебелинський завод випускає нафтопродукти виключно стандарту Євро-5, але ми і далі працюємо над удосконаленням готової продукції. Наш клієнт має право на краще! »- зазначає Сергій Федоренко, директор з комерційних питань «Укргазвидобування».

 

Підписанню угоди передувала підготовча робота по підбору, розробки та тестування присадок, яка тривала майже рік. Зараз компанії ведуть переговори по розширенню лінійки продукції, яку BASF може постачати українському виробнику.

 

Нагадаємо, при модернізації Шебелінського ГПЗ в жовтні-листопаді 2017 року, був замінений відпрацьований каталізатор гідроочищення дизельного палива на новий - каталізатор HYT-4118 підвищеної активності від компанії UOP (США).

За матеріалами:nefterynok


 

Всі новини