«Укргазвидобування» розпочала випуск ДП стандарту Євро 4

27.09.2016

В ході виконання проектів з модернізації Шебелинського НПЗ ПАТ «Укргазвидобування» (УГД) розпочало випуск дизельного палива стандарту Євро 4. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

 

Відзначається, що відповідність стандарту Євро 4 і вимогам ДСТУ 7688 до: 2015 підтверджується сертифікатом відповідності УкрСЕПРО.

 

За словами директора з комерційних питань «Укргазвидобування» Сергія Федоренка, перехід на випуск продукції, яка відповідає сучасним стандартам якості - це була амбітна мета, яку компанії вдалося досягти.

 

«Ми продовжуємо рухатися по задекларованим планом модернізації і реальними справами формувати імідж ПАТ« Укргазвидобування », і Шебелинського НПЗ зокрема, як конкурентоспроможних учасників вітчизняного та європейського ринку», - заявив Федоренко.

 

У компанії також відзначили, що перші партії ДП Євро 4 виробництва Шебелинського НПЗ будуть спрямовані на реалізацію кінцевим споживачам через власну мережу АЗС і на забезпечення потреб власного автотранспорту та спеціальної техніки компанії.

 

Як повідомляв OilNews, УГВ з вересня почала виставляти на продаж бензин А-95 стандарту Євро-5. У планах компанії також продаж А-92 якості Євро-5. Раніше, 13 квітня УГВ заявила про повний перехід на випуск бензинів Євро-4 і перенаправлення всього ДЕПБК на власну переробку. Після цього компанія почала реалізацію спочатку бензинів А-92, з травня до них додалися високооктанові бензини, з червня - низькооктанові.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини