«Укргазвидобування» перейшла на випуск зимового дизпалива стандарту Євро-5

01.11.2016

З 15 жовтня Шебелинський ГПЗ (ПАТ «Укргазвидобування») почав виробництво зимового дизельного палива стандарту Євро-5 з граничною температурою фільтрованості -20 градусів за Цельсієм. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ.

 

Відзначається, що перші партії зимового ДП виробництва Шебелинського ГПЗ будуть виставлені на продаж на найближчих електронних біржових торгах, які відбудуться у вівторок, 1 листопада, на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ).

 

«Зараз підприємство переходить на випуск дизельного палива виключно стандарту Євро 5», - зазначив комерційний директор «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.

 

Також в планах компанії - подальша модернізація наявних виробничих потужностей з метою забезпечення стабільної якості продукції та збільшення обсягів переробки.

 

Як повідомляв OilNews, «Укргазвидобування» з вересня почала виставляти в продаж бензин А-95 стандарту Євро-5. У планах компанії також продаж А-92 Євро-5. Раніше, 13 квітня, «Укргазвидобування»  заявила про повний перехід на випуск бензинів Євро-4 і перенаправлення всього ДЕПБК на власну переробку. Після цього компанія почала реалізацію спочатку бензинів А-92, з травня до них додалися високооктанові бензини, з червня - низькооктанові. Про початок виробництва ДП Євро-4 компанія заявила 26 вересня.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основні напрямки діяльності компанії - видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До її складу входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини