Укргазвидобування побудує виробництво ЗВГ на Хрестищенському родовищі

13.10.2016

ПАТ "Укргазвидобування" розробляє проект будівництва заводу з виробництва зрідженого газу УПВВ Хрістіще. Про це в ході конференції LPG Ukraine 2016 заявив комерційний директор компанії Сергій Федоренко.

 

За його словами, цей проект планував реалізувати ще чотири роки тому оператор СД, але цього не сталося. "Ми ж взялися за цей проект і вже почали збирати проектну документацію і розробляти технічне обгрунтування (ТО)", - зазначив топ-менеджер, додавши, що до "Укргазвидобування" розраховує, що до кінця року будівництво заводу буде затверджено в НАК "Нафтогаз України ".

 

Прохоренко також зазначив, що завод зможе виробляти до 75 тис. тон ЗВГ щорічно.

 

Крім того, за словами топ-менеджера, програма модернізації виробництва існуючих підприємств дозволить збільшити відбір ШФЛУ з видобутого природного газу на 10 тис. тон в рік, а також істотно підвищити якість СПБТ на Юльївській установці.

 

Нагадаємо, що раніше про плани будівництва підприємства на Хрестищенському родовищі заявляв оператор СД "Карпатигаз". На даний момент УГВ знаходиться в процесі розриву цього договору в Стокгольмському арбітражі.

 

Довідка OilNews

 

"Укргазвидобування" - публічне АТ, акції якого належать НАК "Нафтогаз України". Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До склада компанії входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини