«Укргазвидобування» в 2016 році введе в експлуатацію 51 газову свердловину.

16.05.2016

«Укргазвидобування» в 2016 році введе в експлуатацію 51 газову свердловину, заявив журналістам головний інженер компанії Олексій Нестеренко.

 

Про це повідомляє УНІАН.

 

«У цьому році ми здаємо 51 свердловину», - сказав Нестеренко. За його словами, «Укргазвидобування» щорічно одночасно бурить до 76 свердловин, вводить в експлуатацію близько 60 свердловин.

 

«Компанія має в своєму розпорядженні 76 бурових верстататів. На нашу компанію припадає в Україні 90% пошуково-розвідувального буріння і 90% експлуатаційного буріння », - підкреслив Нестеренко.

 

Також Нестеренко повідомив, що газодобувне підприємство «Шебелинкагазвидобування» через конфлікт на Донбасі втратило контроль над 5 родовищами газу з річним дебітом 270 млн кубометрів.

 

«Там залишилися 5 наших родовищ. 270 млн кубометрів газу з цих родовищ ми добували щорічно », - сказав Нестеренко.

 

За його словами, на підконтрольному незаконно збройного формування території залишилося близько 20% персоналу компанії. В даний момент на окупованих територіях Донбасу, за його даними, створені свої газовидобувні підприємства. «Шебелинкагазвидобування» повністю втратила контроль над цими родовищами з червня 2015 року.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини