«Укргазвидобування» виставляє 5,5 тис. тон ЗВГ на торги

28.09.2016

ПАТ «Укргазвидобування» виставляє 5 400 тон зрідженого газу на додатковий комерційний аукціон. Торги відбудуться 6 жовтня на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ). Про це йдеться в бюлетені, опублікованому на сайті біржі.

 

На торги виставляється ЗВГ Яблуновського, СЕЛЕЩИНСЬКЕ ГПЗ і Тимофіївській установки без прив'язки до форми наливу. Оператор сам може визначити для себе зручний варіант. Стартові ціни коливаються в діапазоні 13 433-13 526 грн / т, що істотно нижче актуальних ринкових цін.

 

Нагадаємо, що на останніх торгах УГВ 22 вересня газ торгувався в діапазоні 19 000-20 000 грн / т. Всього держкомпанія реалізувала 2 740 тон з 3 340 тон ресурсу, виставленого на аукціон.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До склада компанії входить Шебелинський газопереробний завод, ряд підприємств по виробництву ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини