«Укргазвидобування» запустила нову свердловину дебітом 240 тис. куб. метрів газу на добу

06.06.2016

ПАТ «Укргазвидобування» ввело в експлуатацію нову свердловину на Камишнянском родовищі (Полтавська обл.) глибиною 6,1 км і дебітом 240 тис. куб. метрів газу на добу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

 

Відзначається, що свердловина була облаштована і введена в експлуатацію в надзвичайно короткий термін (близько двох тижнів) і вже працює в установленому режимі.

 

У розрізі нової свердловини «Укргазвидобування» виділила кілька перспективних газонасичених пластів, з метою дорозвідки яких буряться розвідувальні свердловини проектною глибиною 5,6 та 6,15 км. Плани компанії передбачають буріння ще п'яти розвідувальних і пошукових свердловин на родовищі.

 

«До кінця поточного року тільки з цієї свердловини буде видобуто близько 50 млн куб. метрів газу, а річні обсяги видобутку перевищують 85 млн куб. метрів », - цитує прес-служба голову правління компанії Олега Прохоренко.

 

Як повідомляв OilNews, в поточному році «Укргазвидобування» планує отримати від реалізації природного газу, нафтопродуктів та інших послуг 63 млрд. грн. З цієї суми 36 млрд. грн компанія направить до держбюджету у вигляді податків, а на реалізацію інвестиційної програми планується виділити 12,6 млр.  грн.

 

Для досягнення цих цілей компанія оголосила тендер на закупівлю послуг з проведення сотні операцій по гідророзриву пласта (ГРП) в 2016-2017 роках. «Якісне проведення операцій дозволить значно і швидко наростити обсяг видобутку при мінімальних витратах», - заявили в компанії.

 

Однак, як повідомляв OilNews, Полтавська обласна рада на пленарному засіданні, яке відбулося 1 червня, не підтримав проведення гідравлічних розривів пласта в межах нафтогазоносних ділянок надр «Укргазвидобування» в області.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини