«Укрнафта» розпочала пошук зовнішніх інвесторів

25.07.2017

ПАТ «Укрнафта» запрошує потенційних інвесторів розглянути участь в п'яти інвестпроекти в галузі видобутку, буріння і переробки газу.

 

Оголошення та презентація для інвесторів доступні на сайті компанії.

 

«Укрнафта» передбачає зібрати заявки від інвесторів до 30 вересня. Нова стратегія розвитку компанії на 2017-2025 роки передбачає істотне зростання інвестицій до $ 1,7 млрд.

 

Ця сума включає як внутрішні ресурси, так і зовнішні інвестиції. Найбільша нафтовидобувна компанія України, на частку якої припадає понад 90% запасів нафти і 70% видобутку нафти, до 2025 року планує подвоїти річний видобуток нафти до 21 млн. барелів або 3 млн. тон і на 50% збільшити видобуток газу до 1.9 млрд м3.

 

У червні цього року «Укрнафта» презентувала нову стратегію розвитку на Українському енергетичному дні в Лондоні. Перші три проекти, запропоновані потенційним інвесторам, передбачають збільшення видобутку нафти і газу на Бориславському, Битків-Бабчінскском і Рудовсько-Червонозаводському родовищах і включають буріння нових вертикальних свердловин і бічних стовбурів, операції по гідророзриву пласта і інтенсифікації видобутку, а також модернізацію інфраструктури.

 

Джонатан Поппер, Виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії і розвитку: «Нафтогазові родовища« Укрнафти »мають величезний потенціал. Після багатьох років недоінвестування нове керівництво прагне якомога швидше розблокувати цей потенціал, використовуючи як власні ресурси, так і капітал і досвід іноземних та місцевих партнерів».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини