«Укрнафта» подвоїла обсяги видобутку на 2 родовищах в Західній Україні

19.06.2017

Сукупний добовий видобуток нафти на 22 свердловинах «Укрнафти» на Долинському і Північно-Долинському родовищах збільшився на 80 т - до 130 т / добу, що становить приблизно 3,3% добового видобутку нафти і газового конденсату в компанії. Про це повідомили в компанії.

 

З листопада 2016 року по травень 2017 року 22 свердловини, які обслуговуються НГВУ «Долинанафтогаз», були оснащені новими електроотцентрованими насосами (ЕВН) підвищеної продуктивності в рамках пілотного проекту по оптимізації роботи свердловин в західному регіоні.

 

В рамках проекту вже отримано додатково 11,5 тис. тон нафти і 3,7 млн ​​м³ природного газу. На даний момент проводиться робота по оснащенню свердловин системами дистанційного моніторингу параметрів роботи УЕВН.

 

Аналогічні проекти по оптимізації роботи свердловин реалізуються також на 8 родовищах «Укрнафти» в Сумській і Чернігівській областях.

 

Довідка:

 

ПАТ «Укрнафта» - найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка суспільства в загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом в 2016 році склала 68%, частка в загальному видобутку газу - 6,6%. Бурові управління ПАТ «Укрнафта» мають 46 бурових установок, 1946 нафтових і 172 газових свердловин. ПАТ «Укрнафта» володіє 537 АЗС майже у всіх регіонах України. 50% + 1 акція товариства належить НАК «Нафтогаз України».

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини