«Укрнафта» відновила видобуток на чотирьох родовищах в Сумській області

27.10.2017

Компанія отримала гірничі відводи на Анастасієвський, Артюхівске, Коржівське і Липоводолинське родовища від Державної служби з питань праці.

 

Річний видобуток на цих родовищах становить близько 240 тис. тон нафти і конденсату і 130 млн м3 газу.

 

У компанії відзначають, що протягом декількох днів відновиться газопостачання населених пунктів Малі Бубни, Бацмани, Гришине і Локня Роменського району Сумської області після того, як тиск на ГРС Артюхівка досягне достатнього рівня.

 

««Укрнафта» активно працює з державними органами для того, щоб прискорити затвердження необхідних документів для решти п'яти родовищ і розраховує на відновлення виробництва до середини листопада», - додають в компанії.

 

Нагадаємо, в цьому році закінчився термін дії ліцензій на видобуток на дев'яти родовищах компанії. Через несвоєчасну видачі цих ліцензій, «Укрнафта» була змушена зупинити виробництво, внаслідок чого компанія втратила близько 90 тис. тон нафти і конденсату і 70 млн м3 газу. Крім того, «Укрнафта» недоотримала більше 1,3 млрд грн. доходу, а держава - майже 430 млн грн. податкових надходжень тільки від рентних платежів. Ніхто не виграв від незаконних дій держави.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини