«Укрнафтобуріння» розпочала виробництво газового конденсату легких вуглеводнів

25.09.2017

Компанія «Укрнафтобуріння» повідомила про завершення реконструкції установки попередньої підготовки нафти і газу.

 

В результаті реконструкції компанія почала виробляти новий для ринку продукт - газовий конденсат легких вуглеводнів. Продукт вже надійшов у продаж і перші 50 тон були продані на аукціоні (конкурс проводиться компанією).

 

«Газовий конденсат легких вуглеводнів - абсолютно новий продукт для нашої компанії. Ми розраховуємо на стабільний попит на наш продукт серед підприємств, що працюють в сфері переробки вуглеводнів, таких як Шебелинський, Качанівський ГПЗ, а також інших підприємств в цій сфері», - прокоментував Артем Шабаев, начальник відділу реалізації вуглеводнів.

 

У компанії відзначили, що планують проводити аукціони з продажу ресурсу 1 раз в тиждень, в обсязі 120-180 тон.

 

Газовий конденсат легких вуглеводнів був отриманий шляхом низькотемпературної сепарації. Технічні умови були видані Міністерством економічного розвитку України та ДП «Укрметрстандарт».

 

ПрАТ «ДК «Укрнафтобуріння»- одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область).

 

Основні напрямки діяльності компанії - видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Компанія експлуатує 22 газоконденсатні і нафтогазові свердловини. В рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини