«Укрнафтобуріння» в рекордні терміни пробурило нову свердловину

26.03.2018

Компанія Укрнафтобуріння освоїла нову свердловину №44 глибиною в 4 500 м. Термін буріння і кріплення склав 126 днів. Це рекордний показник компанії для свердловини такої глибини. Початковий добовий дебіт природного газу склав 100 тис. М3, конденсату - 7 тон.

 

«За результатами запуску свердловини №44 добовий видобуток газу на Сахалінському родовищі збільшилася до 1 850 тис. М3. В рамках наших планів збільшити видобуток газу на 50% в 2018 році ми почнемо буріння ще двох свердловин найближчим часом. Крім того, УНБ розвивається в унісон з наміром України стати енергонезалежною державою. На мою думку, приватні добувачі зіграють ключову роль в досягненні цієї амбітної мети»- прокоментував Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ДК«Укрнафтобуріння».

 

Нагадаємо, що в 2017 році компанія Укрнафтобуріння збільшила видобуток газу на 51%, видобуток нафти / конденсату - на 48%.

 

Довідка:

 

ПрАТ «ДК«Укрнафтобуріння »- одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область).

 

Основні напрямки діяльності компанії - видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Компанія експлуатує 23 газоконденсатні і нафтогазові свердловини. В рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин. Обсяг видобутку газу УНБ в 2017 році склав 390 млн. М3, нафти і конденсату - 43 тис. тон.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини