«Укрспецтрансгаз» розвиває автоналив ЗВГ в Долині

27.12.2016

ПАТ «Укрспецтрансгаз», найбільший оператор парку для ж / д-перевезень зріджених газів, налагодило перевалку ЗВГ з залізничного транспорту в автомобільні цистерни в м. Долина (Івано-Франківська область). Про це OilNews повідомило глава правління компанії Тарас Вовків.

 

За словами менеджера, підприємство володіє всією необхідною інфраструктурою і апаратурою для забезпечення такого роду діяльності. «При прямому перевантаженні ми можемо гарантувати якість ресурсу: клієнт в автоцистерні отримує рівно те, що приїхало в залізничному вагоні», - зазначив Т. Вовків, додавши, що в рамках комплексу функціонує повноцінний пункт автоналиву, обладнаний ваговими пристроями що забезпечують облік вантажу.

 

В даний момент потужність комплексу дозволяє здійснювати налив чотирьох газовозів по 40 м3. «Якщо оптимізувати всі процеси, зможемо наливати по 100 тон на добу», - повідомив топ-менеджер.

 

Керівник «Укрспецтрансгазу» підкреслив, що послуга надається виключно клієнтам, які користуються послугами компанії по залізничних перевезеннях ЗВГ: «Розвиток автоналиву покликане стимулювати наші основні напрямки діяльності - перевезення ЗВГ власними цистернами, експедиційні послуги, ремонт і технічне обслуговування в / ц».

 

Т. Вовків також повідомив, що компанія опрацьовує можливість запуску проекту по ремонту та технічного обслуговування автомобільної техніки для перевезення ЗВГ. «В умовах, що склалися ми змушені активніше шукати нові можливості для заробітку. З огляду на те, що по деяких послуг в сфері скрапленого газу ми єдині в Україні, думаю, наші пропозиції будуть затребувані операторами ринку», - повідомив Т.Вовків.

 

Як відомо, в останні роки конкуренція на ринку оренди ж / д-вагонів для перевезення ЗВГ в СНД загострилася через розвиток морських відвантажень в РФ, що призвело до значного скорочення попиту на ж / д-перевезення. Крім того, 2 листопада РЖД ввела контрсанкціі проти українських операторів рухомого ж / д-складу, в число яких потрапив і «Укрспецтрансгаз».

 

Довідка OilNews

 

ПАТ «Укрспецтрансгаз» - публічне акціонерне товариство, 100% якого належить НАК «Нафтогаз України». Компанія оперує парком з 1680 вагоно-цистерн для перевезення ЗВГ. Крім послуг з перевезення, «Укрспецтрансгаз» також займається ремонтом і технічним обслуговуванням вагоно-цистерн, а також їх підготовкою під налив (очищення, дегазація).

За матеріалами:oilnews

Всі новини