ULTRA / MANGO і сервіс MyFuel запустили систему групової покупки палива в інтернеті зі знижкою

21.04.2017

Мережа АЗС ULTRA / MANGO надає можливість купувати паливо в групах зі знижкою до 10% на Київських АЗС. Продаж здійснюється через сервіс MyFuel (http://myfuel.io/).Про це повідомили в компанії.

 

Сервіс дозволяє споживачам нафтопродуктів об'єднуватися в групи для спільної покупки палива різних мереж АЗС, які стали партнерами сервісу. Оплата здійснюється з банківської карти онлайн через шлюз інтернет-еквайрінгу «ПриватБанку». Паливо зберігається в електронних QR-кодах в персональному кабінеті користувача на сервісі. QR може бути розділений на нескінченну кількість QR-кодів і відправлений друзям за допомогою всіх відомих месенджерів і по електронній пошті. Для відпуску палива необхідно просканувати QR-код на АЗС 3D-сканером. Безпека сервісу підтверджена сертифікатом Comodo Secure, а QR-код являє собою 32-бітний буквено-цифровий код, ймовірність підробки якого мізерно мала.

 

Сервіс націлений на економних користувачів, які прогнозують своє споживання і схильні формувати запаси часто споживаних продуктів з максимальними знижками.Маркетинг сервісу побудований за принципом «сарафанного радіо» або «вірусної реклами», тобто споживачі самі поширюють інформацію про груповий покупці для залучення в неї друзів з френд-листа в соціальній мережі або телефонної книжки.

 

На сьогодні MyFuel працює над створенням мобільного додатка, а вже найближчим часом запустить покупку палива в онлайн-кредит. Користувачеві сервісу буде запропонований стартовий ліміт, який розраховано виходячи з статистики заправок в сервісі. Ліміт можна буде збільшити, заповнивши спеціальну анкету і пройшовши процедуру кредитного аналізу. Користування кредитом в перші 10 днів буде безкоштовним.

 

«Ми вважаємо формат групової онлайн покупки вельми незвичайним і прогресивним. Сервіс дозволяє формувати короткострокові заощадження в «літрах нафтопродуктів», покупка і зберігання яких буквально «на кінчиках пальців». Крім того, споживач отримує свого роду страховку від підвищення цін на високотурбулентном паливному ринку.Паливо в MyFuel ще й мобільно на відміну від паливних гаманців більшості мереж АЗС. Поділиться паливом простіше простого через Viber або FB-messenger, наприклад. Особливу увагу ми приділяємо питанням безпеки і клієнтської підтримки, для чого цілодобово працює служба телефонної і онлайн підтримки », - каже СТО MyFuel.io Артем Кур'янов.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини