UPK GROUP дебютує в багатопаливному роздробі

07.06.2017

Група компаній запустила сім багатопаливних АЗС - дві в Дніпропетровській, чотири в Кіровоградській області і ще одну в Кременчуці.

 

АЗС працюють під торговою маркою JAZZ і пропонують А-92, А-95 і дизельне паливо виробництва, Мозирського і Кременчуцького НПЗ, а також Шебелинського ГПЗ.

 

На заправках продається скраплений газ українського і білоруського виробництва.

 

«Посилення наших позицій в роздробі лежить в фарватері стратегії групи - забезпечувати повний цикл операцій з нафтопродуктами: від заводу до пістолета. Наша група має значний досвід в імпорті, логістиці та ритейлі скрапленого газу і тепер ми масштабуємо нашу експертизу на світлі нафтопродукти. Ми розглядаємо АЗС і як market place для продажу інших наших товарів - газових картриджів JAZZ», - повідомив Олександр Киримов, виконавчий директор UPK GROUP.

 

У компанії додали, що у найближчих планах групи запуск ще семи АЗС в центральних і південних регіонах України.

 

UPK GROUP - горизонтально інтегрована група компаній, яка працює на ринку ЗВГ України. Група надає послуги перевалки і транспортування LPG автотранспортом, займається оптовим трейдингом, має власну роздрібну мережу, виробляє газові картриджі під ТМ JAZZ, а також оперує електронним торговим майданчиком PTP.ua.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини