UPK Group має намір організувати мікрокредитування під покупку палива на своїх АЗС

18.09.2017

Група компаній UPK Group має намір організувати мікрокредитування під покупку нафтопродуктів на своїх автозаправних станціях (АЗС) Jazz Oil, повідомив виконавчий директор групи Олександр Кірімов на конференції Ukrainian Petroleum Market 2017 у Києві.

 

"Мікрокредитування є в безлічі секторів. Чому б не продавати в борг паливо?" - запропонував він.

 

Олександр Кірімов додав, що UPK Group в рамках даного проекту має намір співпрацювати з компаніями, що надають послуги мікрокредитування (наприклад, такими як "ШвидкоГроші", "КредітКафе", і т. д.). Тобто партнер безпосередньо на заправці буде оформляти кредит для позичальника і видавати талони на паливо (або зараховувати "літри" на картку), в свою чергу Jazz Oil - заправляти такого позичальника.

 

За задумом UPK Group, стягненням боргів буде займатися партнер, що надає послуги мікрокредитування.

 

"Ми хотіли запустити цей проект за п'ять місяців, але не вдалося - до нас відразу прийшли всі: податкова, поліція, прокуратура, ГСЧС ... Сподіваємося, найближчим часом нам все-таки вдасться його реалізувати", - резюмував виконавчий директор групи.

 

UPK Group експлуатує мережу з 13 АЗС, переважно розташованих в Кіровоградській області. Ще вісім станцій знаходиться на стадії реконструкції. Група також займається оптовим трейдингом, надає послуги перевалки і транспортування зрідженого газу.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини