У 2017 році в світі виявлений рекордно низький обсяг нафти

05.01.2018

Нафтові компанії по всьому світу в цьому році виявили лише 6,7 млрд барелів нафти - це мінімальний показник за більш ніж 70 років світової нафтовидобувної промисловості. Про це повідомила незалежна норвезька консалтингова компанія Rystad Energy.

 

"Ми не бачили нічого подібного з 1940-х років. Виявлені обсяги в середньому становили близько 550 млн барелів нафтового еквівалента (н / е) в місяць ", - заявив старший аналітик Rystad Energy Соні Пассос, слова якого цитуються в повідомленні.

 

Відзначається, що найбільш тривожним сигналом для потенційних споживачів вуглеводневої сировини стає той факт, що виявлені нафтогазові поклади всього на 11% покрили обсяг видобутого у 2017 році сировини. Наприклад, в 2012 році цей показник становив 50%. А обсяг видобутого нафтогазового сировини дорівнював обсягу знову знайдених покладів понад 10 років тому - в 2006 році.

 

Rystad Energy також поінформувала, що середній обсяг запасів на відкритих у 2017 році шельфових родовищах склав близько 100 млн барелів н / е в місяць, в 2012 році цей показник був на рівні 150 млн барелів.

 

У повідомленні говориться і про низьку рентабельність потенційної здобичі на знайдених протягом поточного року родовищах. Rystad Energy прогнозує, що понад 1 млрд барелів, виявлених в цьому році, так ніколи не будуть витягнуті з надр.

За матеріалами:oilexp

Всі новини