У найближчі п'ять років ціна на нафту не виросте більше $ 60, - Saxo Банк.

24.03.2016

Вартість бареля нафти коливатиметься в діапазоні $ 32-60 протягом найближчих 1-5 років, прогнозує головний економіст міжнародної фінансової компанії Saxo Bank Стін Джейкобсон.

 

«Мій прогноз: протягом одного-п'яти, можливо, шести років ціна нафти коливатиметься в широкому діапазоні  32-60 доларів за  барель», - Цитує експерта Oilexp.

 

На думку економіста, ціна бареля "чорного золота» найближчим часом може знову опуститися, щоб підтвердити, що раніше досягнуте дно було дійсно дном.

 

Як раніше повідомляв OilNews, Банк Росії погіршив базовий прогноз за середньорічною ціною на нафту в 2016 році до  30 доларів за барель з 50 доларів за барель, що очікувалися раніше. Відзначимо, що аналітики російського центробанку добре відчувають ситуацію на світовому ринку нафти і в більшості випадків дають точні прогнози щодо цін на «чорне золото» на коротко- і середньострокову перспективу.

 

Як повідомляв OilNews, багато аналітиків пророкують чергове падіння нафтових котирувань. Про це, зокрема, говорять BMI, Reuters, WSJ і інші.

За матеріалами:oilnews

Всі новини