У Дніпрі демонтовано вже 70 нелегальних АГЗП

23.06.2017

Кількість демонтованих нелегальних АГЗП в м. Дніпро досягло 70 одиниць. Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії міста.

 

«У минулі вихідні з вулиць Дніпра прибрали 70 незаконних газових станцій. Ні в одній АЗС не було документів на роботу, там грубо порушували всі правила безпеки», - йдеться в повідомленні.

 

У мерії також відзначають, що власники конфіскованих нелегальних моноблоків за допомогою поліції вже намагаються повернути свої об'єкти. Так, увечері 21 червня власник такої цистерни в супроводі поліції приїхав на базу, яку орендує КП «Управління по організації контролю в сфері благоустрою та розміщення зовнішньої реклами» з вимогою повернути моноблок.

 

«Втім, потрапити на територію складу ніхто не зміг - слідчий не мав ніякого документа, який би дозволив це правоохоронцям. У так званих підприємців ціла папка паперів, проте немає головного - паспорта прив'язки, що регулює роботу пересувних об'єкті », - відзначили в міськраді.

 

Як повідомляв OilNews, 10 червня мер Дніпра Борис Філатов під час знесення нелегального моноблока по вул. Робоча, 80 анонсував тотальну чистку міста від нелегальних заправок.

 

В кінці березня 2017 року влада Києва активізували боротьбу з нелегальними АГЗП. За даними OilNews, створені чотири виїзні бригади, які включають в себе, зокрема, співробітників КАРС, ГФС, Прокуратури, Нацполіціі і Служби охорони праці для повного очищення міста від різних незаконних забудов, в тому числі і АГЗП. В результаті абсолютна більшість пунктів були демонтовані, або добровільно зупинили реалізацію і вивезли своє обладнання.

 

Як зазначив президент «Нафтогазовій Асоціації України» (НАУ) Дмитро Кулик, власники демонтованих нелегальних АГЗП в столиці масово переводять свій «бізнес» в Київську область.

За матеріалами:oilnews

Всі новини