У Фінляндії можна заправитися паливом без кредитки і готівки

19.04.2017

Нафтопереробна і трейдінгова компанія Neste (Фінляндія) запустила мобільний додаток, що дозволяє споживачам розраховуватися за паливо на АЗС без готівки або картки.

 

Платіжна функція програми активується за допомогою банківських ідентифікаторів, а заправні станції будуть щомісяця виставляти рахунок за послуги на Neste Private card, передає PetrolPlaza з посиланням на прес-реліз фінської компанії.

 

«Орієнтовані на обслуговування автобусів та вантажівок автозаправні станції Neste ще в 2012 році першими в Фінляндії запропонували бескарткову дозаправку паливом з сервісом Neste Truck +. Ми дуже раді, що тепер можемо запропонувати мобільні платежі для [звичайних] споживачів», - сказав Міка Хётилайнйен, віце-президент департаменту з маркетингу та послуг компанії Neste.

 

Безпечний, безкоштовний мобільний платіж може бути використаний на більш ніж 120 станціях Neste Express, Neste K і автоматичних АЗС Neste. Крім того, новий додаток дозволяє швидко знайти найближчу заправну станцію Neste.

 

Мобільний додаток від Neste має фінський інтерфейс. Передбачається, що незабаром воно буде переведено і на інші мови; зокрема на латиську і естонський (ймовірно, і на литовський - в оригінальному тексті помилково двічі вказано естонську мову, - ON).

За матеріалами:oilnews

Всі новини