У червні на «Карпатнафтохім» надійшло 50 тис. тон сировини

18.07.2017

За даними консалтингової компанії UPECO поставки сировини на нафтохімічне підприємство «Карпатнафтохім» (м.Калуш) в червні склали близько 50 тис. тон.

 

З цієї кількості 44,3 тис. тон припало на бензин газовий стабільний виробництва Волгоградського і Пермського НПЗ «Лукойлу». Ще на завод надійшло близько 4 тис. тон дизельного палива самарської групи НПЗ «Роснефти», які були доставлені в Україну нафтопродуктопроводом «ПрикарпатЗахідтранс».

 

Крім того, на адресу підприємства, через територію Білорусі було відвантажено 900 тон бутану Туймазинского ДПП ( «Башнефть») і 100 тон ізобутановая фракції Новокуйбишевський НХК ( «Роснефть»).

 

Відзначимо, що на початку червня «Карпатнефитехім» відновив виробництво нафтохімічної продукції після тривалого простою. Вже на початку липня на підприємстві почалося виробництво поліетилену низького тиску і каустичної соди.

 

Нагадаємо, рішеннями від 2 лютого 2017 року Антимонопольний комітет України надав дозволу на концентрацію 50% акцій компанії Lukoil Chеmical BV (володів 100% акцій «Карпатнафтохіму»), громадянину України Ільхаму Мамедову через кіпрську Xedrian Holding Ltd і 25% акцій британської компанії Techinservice Limited, яка входить в пул ТОВ «Виробнича група  Техінсервіс"».

 

«Карпатнафтохім» - одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України. В даний час підприємство здатне щорічно виробляти 300 тис. тон полівінілхлориду, 200 тис. тон каустичної соди, близько 180 тис. тон хлору, а також 250 тис. тон етилену і 100 тис. тон поліетилену.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини