У Канаді відкрито велике нафтогазове родовище

31.08.2016

У канадській провінції Ньюфаундленд виявлено нове нафтогазове родовище з об'ємом запасів в 25,5 млрд бар. нафти і 20,6 трлн кубометрів газу. Про це повідомило інтернет-видання Oilprice.com.

 

Повідомляється, що нові поклади вуглеводнів були виявлені за допомогою сучасних 3D технологій, які влади провінцій Ньюфаундленд і Лабрадор використовували за участю своїх стратегічних партнерів. Як зазначає Word Oil, це був перший випадок, коли об'ємна сейсморозвідка проводилася до початку ліцензування потенційно нафтоносних ділянок.

 

Найближчим часом басейн Вест Орфан (West Orphan), де були виявлені нові родовища, буде розділений на блоки, що дасть можливість приватним компаніям вести геологорозвідку і видобуток нафти і газу.

 

 «Незалежна оцінка нафтогазових ресурсів 2016 року розширює наші знання про наш шельфово нафтогазовому потенціалу, що тягне за собою розширення дослідницьких робіт для глобальних компаній і дає нам впевненість в тому, що у нас в Ньюфаундленді буде процвітаюча нафтогазова галузь на багато років вперед», - заявив прем'єр-міністр провінції Дуайт Болл.

 

Як повідомляв OilNews, на думку аналітиків Міжнародного валютного фонду (МВФ), канадська економіка з 2008 року переживає найглибшу кризу, обумовлену низькими цінами на нафту.

 

Додаткові проблеми для країни,  вийшли з-під контролю лісові пожежі в провінції Альберта. За даними дослідницької організації Conference Board of Canada (CBOC), через вогненної стихії обсяг недобитой нафти становив у середньому 1,2 млн бар. на добу (б / д). Втрати ВВП провінцією Альберта склали в поточному році 0,33%, ВВП Канади в результаті стихійного лиха знизився на 0,06%.

 

Збиток, завданий йому нафтовою промисловістю Канади від пожеж в провінції Альберта, оцінюється в 965 млн канадських доларів ($ 764,2 млн).

За матеріалами:oilnews

Всі новини