У Києві на незаконних АЗС вилучено понад 22 тис. літрів зрідженого газу

01.02.2017

Столичною прокуратурою спільно з Управлінням захисту економіки в м.Києві ДЗЕ Нацполіціі України припинено діяльність трьох нелегальних газозаправних пунктів, що знаходяться на вул. Тепловозної, проспекті Возз'єднання і проспекті П. Григоренка у Дарницькому районі столиці, вилучено понад 22 тис. літрів зрідженого газу, повідомляється в прес-службі прокуратури міста Києва.

 

«Під час слідчих дій вилучено цистерни зі зрідженим газом обсягом понад 22 тис. літрів та обладнання для здійснення незаконної діяльності», - йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що зазначені заправки функціонували без дозвільних документів і були розташовані в небезпечній близькості до житлових будинків.

 

В рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України із залученням фахівців ГосЧС України та Державної служби України з питань праці проведено демонтаж нелегальних заправок.

 

В рамках слідства призначили пожежно-технічну експертизу по вилученій майну. Також підготовлено клопотання до суду про арешт нелегального обладнання.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини