У КНР збільшили випуск електромобілів і гібридів в січні-вересні

17.11.2016

У Китаї в січні-вересні виробництво автомобілів, що працюють на нових джерелах енергії, збільшилася на 83,7% щодо того ж періоду минулого року і досягло 461 тис. штук, свідчать дані Державного статистичного управління країни.

 

Генеральний секретар Китайської асоціації легкових автомобілів Цуй Дунша на Першому міжнародному саміті з використання електричних акумуляторів сказав, що автомобілебудівна промисловість відіграє ключову роль в обробній промисловості країни.

 

У січні-вересні обсяг інвестицій в автомобільну промисловість виросла на 6%. В тому числі, приватні підприємства стали новим двигуном в сприянні розвитку китайської автомобільної промисловості, повідомляє агентство "Сіньхуа".

 

Китай заохочує розвиток галузі і поширення автомобілів на нових джерелах енергії через звільнення від сплати податків і надання субсидій з метою модернізації автопрому і зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Завдяки таким діям в 2015 році в країні було реалізовано 331,1 тис. автомобілів на нових джерелах енергії, що в три рази перевищує показник попереднього року.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини