У Кореї готуються до зняття обмежень на використання авто на LPG

26.05.2017

Корейські органи влади готуються до зняття заборони на використання автомобілів з ГБО для всіх категорій населення. Про це повідомляє міжнародне видання Auto-gas.

 

Повідомляється, що зростання в країні викидів шкідливих речовин призвело до ряду заяв кандидатів поточної президентської гонки про готовність полегшити правила покупки автомобілів на Автогаз. Крім того, Міністерства навколишнього середовища, транспорту і фінансів Південної Кореї сформували робочу групу для перегляду існуючих правил регулювання споживання ЗВГ в республіці.

 

За даними джерел, уряд може прийняти таке рішення найближчим часом. «Корея залежить від імпорту сирої нафти. Але зараз у нас є сланцевий газ, який може привести до збільшення виробництва ЗВГ. Також була розроблена технологія зберігання. Більше немає причин регулювати споживання LPG», - наводяться слова джерела в індустріальних колах Кореї.

 

За корейським законодавством, тільки інваліди і водії таксі можуть використовувати автомобілі на зрідженому газі. Незважаючи на це, за даними Міністерства земельних ресурсів республіки, в минулому році було зареєстровано 2,2 млн автомобілів на ЗВГ, що склало 10% від усіх зареєстрованих в країні транспортних засобів.

за матеріалами:oilnews

 

Всі новини