У Міненерго РФ пропонують надати низькорентабельним НПЗ податкові канікули

27.09.2017

Міненерго планує надати підтримку нафтопереробним заводам (НПЗ), що працюють на межі рентабельності, повідомляє газета "Известия" з посиланням на джерела.

 

У міністерстві пропонують надати низькорентабельним підприємствам податкові канікули. Очікується, що відстрочка зі сплати податків дозволить НПЗ провести модернізацію виробництв, підвищити рентабельність і збільшити випуск якісного палива.

 

За оцінками відомства, зараз на межі рентабельності працюють близько двох третин нафтопереробних виробництв. Чинне ж законодавство передбачає відстрочку по сплаті податків лише у виняткових випадках, до яких відносяться стихійні лиха, важке фінансове становище.

 

"Поки жоден із НПЗ не подавав заявки на відстрочку. І не зможе, поки не заявить про те, що є ризик зупинки випуску палива і ймовірність виникнення дефіциту в окремо взятому регіоні", - повідомив співрозмовник видання.

 

У Міненерго переконані, що рішення про надання відстрочки по сплаті податків може стабілізувати цінову політику в галузі. Відповідну пропозицію, як зазначає видання, вже було направлено в уряд. Обговорюються і інші варіанти підтримки нафтопереробної галузі.

 

Раніше з подібними пропозиціями до уряду зверталися нафтові компанії. Вони просили субсидувати процентні ставки по кредитах на модернізацію НПЗ і дати податкові канікули зі сплати експортного мита на нафтопродукти.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини