У Монако стартував конгрес AEGPL

31.05.2018

Щорічний конгрес Європейської асоціації зрідженого газу (AEGPL) почав свою роботу в Монако. Про це повідомляє кореспондент enkorr, який бере участь в заході.

 

У 2018 році AEGPL відзначає 50-річчя, тому менеджмент асоціації очікує рекордну відвідуваність конгресу.

 

Сесійний програма конгресу включає в себе як питання розвитку різних сфер застосування зрідженого газу, так і питання взаємодії з природним газом і альтернативними енергоносіями. Серед спікерів конференції - функціонери асоціацій різних країн, менеджмент торговельних і технологічних компаній, представники Європарламенту і Єврокомісії, експерти і аналітики. У роботі першої сесії також взяв участь князь Монако Альберт II.

 

«Ми зібралися тут щоб зібрати кращі думки, які повинні конвертуватися в ініціативи і конкретні рішення», - сказав у своєму вступному слові президент AEGPL Франческо Франчі.

 

Конгрес AEGPL традиційно супроводжується найбільшої в Європі виставкою обладнання і технологій, в якій бере участь понад 140 експонентів.

 

Enkorr з 2012 року є інформаційним партнером європейських форумів AEGPL.

 

Нагадаємо, попередній Конгрес AEGPL був проведений 21-22 червня 2017 року в Лісабоні (Португалія) і в ньому взяли участь 500 представників бізнесу з 37 різних країн.

 

Довідка enkorr

 

AEGPL - Об'єднує 17 національних асоціацій скрапленого газу, що представляють основних постачальників європейського ринку, дистриб'юторів і виробників обладнання. Є членом Всесвітньої асоціації зрідженого газу (WLPGA).

За матеріалами:enkorr


 

 

Всі новини