До Одеси прибув танкер азербайджанської нафти для «Укртатнафти»

02.06.2017

Вранці 1 червня в Одеському порту ошвартувався танкер YASA GOLDEN MARMARA (під прапором Маршаллових островів) з 83,3 тис. тон Азербайджанської нафти на борту. Про це OilNews повідомили в прес-службі Адміністрації морських портів України (АМПУ).

 

Відзначається, що танкер здійснив поставку сировини з грузинського порту Супса.

 

За інформацією АМПУ, розвантаження ресурсу закінчиться 3 червня.

 

Як повідомляв OilNews, танкер NISSOS SANTORINI з 83,1 тис. тон Азербайджанської нафти прибув в порт Одеси 1 травня.

 

10 березня «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ, Полтавська обл.) отримала першу партію азербайджанської нафти по нафтопроводу системи «Укртранснафти».

 

«Укртранснафта» і «Укртатнафта» 3 листопада 2016 року підписали договір про постачання з 2017 року на Кременчуцький НПЗ не менше 1,3 млн тон нафти сорту Azeri Light на рік. Документ передбачає відновлення роботи ділянки нафтопроводу Одеса-Кременчук, простоює близько п'яти років. В «Укртатнафті» очікують, що, завдяки поставкам азербайджанської нафти в 2017 році переробка сировини буде збільшена більш ніж на 41%.

 

Питанням поставок нафти і нафтопродуктів в українські порти буде присвячений форум Black Sea petroleum trading 2017, який відбудеться 26 червня в Одесі.

 

Довідка OilNews

 

ПАТ «Укртатнафта» - найбільший в Україні нафтопереробний завод проектною потужністю 18,6 млн тон. У жовтні 2007 року оперативний контроль над «Укртатнафтою» встановила група «Приват».

За матеріалами:oilnews

 

Всі новини