У ОРДЛО загострюється паливна криза

26.04.2017

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей спостерігається паливна криза з тенденцією загострення, повідомляють місцеві ЗМІ.

 

Відзначається, що найгірша ситуація фіксується в північних окупованих районах Луганської області. Так, на автозаправках Алчевська, Кадіївки (кол. Стаханов), Кришталевого (кол. Красний Луч) палива немає взагалі. При цьому на окремих АЗС введено обмеження на заправку бензином від 10 до 15 л на одну машину.

 

Як повідомляв OilNews, про проблеми з постачанням палива на окупованих територіях місцеві ЗМІ повідомили на початку квітня. Зазначалося, що найбільш гострий  дефіцит автогазу відчувають невеликі населені пункти, розташовані на відстані від україно-російського кордону.

 

У вересні 2016 року в окупованому російською гібридної армією Донецьку на заправках спостерігалася відсутність ЗВГ. Також перебої з поставками автогазу були і на території «ЛНР».

 

Нагадаємо, що в самопроголошеній «ЛНР» була створена мережа АЗС на основі експропрійованих станцій під назвою «Луганськнафтопродукт». Станом на травень 2016 року вона об'єднувала вже більше 40 станцій.

 

Сьогодні багато АЗС на території Луганської обл. підконтрольні або функціонують з дозволу самопроголошеного «глави» ЛНР Ігоря Плотницького. Безпосереднє управління ними здійснює колишній заступник військового прокурора Луганська Іван Толок, який очолив створене за вказівкою Плотницького «ГУП«Луганськнафтопродукт».

За матеріалами:oilnews

Всі новини