У Подільському районі Києва зникли 80% АГЗП

29.03.2017

У Подільському районі Києва, через демонтажі, зменшилася кількість працюючих АГЗП на 80%.

 

Про це повідомив кореспондент Нафторинку, який відвідав заправки на Подолі.

 

Як розповіли Нафторинку учасники київського ринку скрапленого газу, після масового демонтажу на вихідних, власники АГЗП самі прибирають заправки, щоб не потрапити під хвилю демонтажів. Газовики побоюються, що в разі демонтажу, вони стануть жертвами корупційних дій з боку мерії, співробітники яких можуть придумати необґрунтовані тарифи за зберігання і повернення обладнання та откачанного газу.

 

«Якщо нас демонтують, то знову почнеться «викачка» грошей для незрозумілих фірм, які надають послуги демонтажу і зберігання обладнання. Тому, ми вирішили призупинити реалізацію палива на деяких з наших АГЗП», - повідомили Нафторинку в одній з компаній. Крім Подільського, газові рітейлери самостійно відвозять свої заправки і в інших районах Києва.

 

Учасники ринку стверджують, що завдання з демонтажу стверджували в мерії напередодні пісенного конкурсу "Євробачення-2017". Крім того, за словами постраждалих підприємців, технічну допомогу КМДА надають оператори KLO і ОККО, які надали газовози для відкачування з демонтованих ємкостей пропан-бутану.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини