У РФ затвердили проект реконструкції LPG терміналу в порту Тамань

24.04.2017

Главгосекспертиза Російської Федерації видала позитивний висновок щодо проекту реконструкції Таманського терміналу з перевалки скраплених вуглеводневих газів (СВГ) ЗАТ «Таманьнафтогаз» (належить группі ОТЕКО). Його реалізація дозволить переорієнтувати вантажні потоки з портів суміжних країн до Росії.

 

В рамках реконструкції буде оптимізований процес розвантаження продукції, побудована компресорна станція, блок обладнання, естакади технологічних трубопроводів. Також заплановано зведення другої двох'ярусної залізничної естакади, розрахованої на одночасний злив з 42 цистерни. Проектована площа забудови становить 18,9 тис. м2

 

Всі роботи будуть проводитися без зупинки діючих потужностей. Фінансування будівництва буде здійснювати «Таманьнафтогаз», залучення бюджетних коштів не передбачено.

 

Термінал по перевалці СВГ є частиною Таманського перевантажувального комплексу, який розташований в глибоководній і незамерзаючої частині російського узбережжя Чорного моря, біля входу в Азовське море. Комплекс має можливість приймати морські судна дедвейтом до 160 тис. т Існуючі потужності дозволяють щорічно перевалювати з залізничного на морський транспорт 750 тис. т пропану і 250 тис. т бутану.

 

У лютому 2017 уряд РФ затвердив розпорядження про розширення морського порту Тамань з метою реалізації нових інвестиційних проектів ОТЕК на його території.

 

З 2016 року термінал «Таманьнефтегаз», який знаходиться в Таманському порту РФ (належить компанії ОТЕК) перевалив 657 тис. т скрапленого газу.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини