У США пройдуть найбільші торги нафто- і газоносними ділянками на шельфі

19.02.2018

США в березні проведуть найбільші в історії торги по ділянках нафти і газу на шельфі. Про це повідомило міністерство внутрішніх справ країни, передає Angi з посиланням на РІА «Новости».

 

Продаж прав на проведення розвідки і розробки ресурсів ділянок загальною площею понад 31 млн гектарів в штатах Техас, Луїзіана, Міссісіпі, Алабама і Флорида пройде 21 березня. Йдеться про всі доступні ділянках на федеральній території Мексиканської затоки.

 

На торги, які відбудуться в Новому Орлеані, виставляється 14,8 тис. блоків.

 

Це будуть другі торги в рамках відповідного продажу на 2017-2022 роки. Проведений майже рік тому розпродаж не викликає серйозного інтересу у компаній.

 

Адміністрація президента США Дональда Трампа планує дозволити видобуток енергоресурсів практично на всій зовнішній континентальному шельфі узбережжя країни, в тому числі на Алясці, у Флориді, Каліфорнії і Мейн. З 2019 по 2024 роки нафто- і газовидобування буде дозволена на 90% зовнішнього континентального шельфу Сполучених Штатів, в тому числі в раніше закритих для розвідки і видобутку районах Арктики, Атлантики і Тихого океану.

 

На початку лютого голова МВС США Райан Зіньці заявив після зустрічі з губернатором Флориди, що штат буде виключений з плану з розширення видобутку енергоресурсів на шельфі узбережжя країни.

 

Через кілька днів Каліфорнія заборонила транспортувати видобуту на тихоокеанському шельфі нафту по своїй території.

 

Як повідомляв enkorr, аналітики Citigroup назвали Дональда Трампа основним джерелом нестабільності нафтового ринку в 2018 році.

За матеріалами:enkorr

 

Всі новини