У Техасі виявлено найбільше нафтогазове родовище в США

18.11.2016

В американському штаті Техас виявлено найбільше невикористане родовище газу і нафти в історії Сполучених Штатів. Його запаси чорного золота досягають 20 млрд бар. Обсяг природного газу оцінюється в 400 млрд кубометрів. Оціночні запаси газового конденсату досягають 1,6 млрд бар. Як заявила Геологічна служба США, це родовище сланцевої нафти виявлено в західній частині штату.

 

«Нове родовище в 3 рази більша за масштабами, ніж відкритий в 2013 році нафтоносний район Bakken-Three Forks. Це найбільше родовище сланцевої нафти, запаси якого коли-небудь доводилося оцінювати американській геологічній службі», цитує повідомлення Oilexp.

 

«Відкриття цього родовища свідчить про те, що навіть в тих районах, де вже зараз добувають мільярди барелів нафти, існує можливість видобутку ще більших обсягів», - зазначив керівник програми оцінки запасів енергоресурсів Геологічної служби США Уолтер Гідрош.

 

За його словами, незвідані раніше родовища стають доступними для експлуатації завдяки новим технологіям, тому на всій території Сполучених Штатів постійно проводиться переоцінка запасів.

 

Як раніше повідомляв OilNews, в кінці жовтня американська компанія ExxonMobil оголосила про відкриття великого родовища нафти на шельфі Нігерії. Його запаси оцінюються в 0,5-1 млрд бар.

 

На початок жовтня американська нафтова компанія Caelus Energy LLC заявила про виявлення на Алясці великого нафтового родовища, яке може містити більше двох мільярдів барелів «чорного золота».

 

У вересні французька енергетична компанія Engie (колишня GDF Suez) виявила нові поклади нафти і газу в норвезькій частині Північного моря, в 6 км на північний схід від нафтогазового родовища Йоа (Gjøa), яке вона розробляє. Норвезький нафтовий директорат (Norwegian Petroleum Directorate, NPD) повідомив, що за попередніми оцінками, запаси вуглеводнів в них складають від 27 млн ​​до 69 млн барелів нафтового еквівалента.

За матеріалами:oilnews

Всі новини