У Texas відкрили найбільше нафтогазове родовище в США

21.04.2017

За словами геологів, виявлене в Texas нафтогазове родовище затьмарює собою всі інші родовища країни.

 

За даними USGS, в регіоні The Midland Basin, розташованому в Wolfcamp Shale area в Permian Basin міститься близько 20 млрд. барелів нафти і 1.6 млрд. барелів природного газу.

 

Нове родовище містить в три рази більше нафти, ніж гігантське родовище Bakken в North Dakota.

 

За оцінкою USGS, нове родовище протяжністю 118 миль (від міста Lubbock до міста Midland) може стати найбільшим джерелом "continuous oil" в історії США.

 

Один з експертів, що проводили оцінку родовища, Chris Schenk сказав: "Те, що в регіоні є нафта, було відомо давно. На даний момент нашим завданням є зрозуміти, який обсяг технічно доступної нафти міститься в родовищі ".

 

Термін "continuous oil" застосовується щодо таких утворень як, наприклад, сланець. Нафта в таких родовищах міститься в усьому освіту, а не в окремих його пластах. Зараз USGS намагається встановити, який обсяг нафти підлягає вилученню.

 

"Навіть в регіонах, де вже видобуваються мільярди барелів нафти, є можливість виявити ще більше" - говорить Walter Guidroz, координатор USGS Energy Resources Program - "Розвиток технологій істотно впливає на те, які ресурси є технічно вилучаються. Тому ми продовжуємо проводити геологорозвідку в США і в усьому світі ".

 

З 1980-х років нафту в регіоні Wolfcamp добувалася з використанням технології вертикального буріння. Однак, зараз нафтовидобувні компанії застосовують метод вертикального буріння і технологію гідророзриву. За даними USGS, зараз в країні функціонує понад 3,000 горизонтальних свердловин.

 

Morris Burns, колишній президент Permian Basin Petroleum Association сказав, що через низьку ціну на нафту - $ 46 за барель - найближчим часом не слід очікувати особливо активної діяльності з видобутку нафти в новому родовищі. За його словами, активне буріння в регіоні почнеться, якщо ціни піднімуться до рівня $ 60- $ 65 за барель. "Коли мова йде про таких обсягах міститься в землі нафти, це не означає, що ми можемо добути її всю. Ми будемо добувати близько 50-60% від загального обсягу "- заявив він.

 

Навесні минулого року вже більше половини нафти в США видобувалося з використанням технології гідророзриву. При цьому, у 2000 році функціонували лише 23,000 свердловин, пробурених з використанням цієї технології. У минулому березні їх число склало 300,000.

 

Застосування цієї технології в Permian Basin, Bakken formation і Eagle Ford, а також в Texas призвело до падіння цін до мінімального значення $ 25, так що рівень $ 100 за барель тепер можна вважати історією.

За матеріалами:oilexp

Всі новини