В Україні понад 7 тис. ліквідованих свердловин, які можна повернути в експлуатацію

06.10.2017

В Україні понад 7 тисяч ліквідованих свердловин, які можна повернути в експлуатацію. Про це заявив генеральний директор НДіКБ «бурового інструменту» Ярослав Кунцяк на конференції Odesa Offshore Conference 2017.

 

«У всьому світі видобувають вуглеводні шляхом відновлення ліквідованих свердловин. В Україні ми нарахували близько 7 тис. подібних свердловин. Хоча в уряді на всіх рівнях і підтримують роботу на старому фонді свердловин, але ніяких практичних дій поки не відбувається », - зазначив Кунцяк.

 

Також Кунцяк зазначив, що якщо в Україні буде дано зелене світло на фінансування офшорних проектів, то перший газ можна буде отримати через 2 роки. Також за оцінкою фахівців НДіКБ «бурового інструменту» попередні оцінки запасів на морських родовищах істотно занижені. У компанії оцінюють запаси на рівні мінімум 643 млрд куб природного газу.

 

Довідка Нафторинку:

 

Підприємства групи компаній ГК "Науково-дослідне і конструкторське бюро бурового інструменту" в перебігу двох десятиліть успішно працюють в нафтогазових регіонах України, Західного Сибіру, ​​Республіки Татарстан, Калінінградської, Оренбурзької і Самарської областей. При створенні нових видів бурового обладнання і нових технологій ГК "НДіКБ бурового інструменту" успішно співпрацює з провідними науково-дослідними установами України.

За матеріалами:nefterynok

 

 

Всі новини