В Україні відкрили першу станцію швидкої зарядки електромобілів Supercharger.

13.04.2016

Українські власники електромобілів отримали доступ до швидкісної електрозарядной станції (ЕЗС) для своїх транспортних засобів. Перший так званий «суперчарджер» - станція, яка працює на змінному і постійному струмі, - відкрила компанія Oxygen біля Московської площі в Києві, повідомляє Electrocars.

 

ЕЗС підтримує три найбільш поширених стандарту зарядки: японський, європейський і американський. Таким чином, на станції можна заряджати електромобілі BMW, Mitsubishi, Nissan, Renault, Tesla та інші. При цьому електромобілі Tesla можуть поповнити запас енергії батарей всього за 30 хв., на відміну від 6-8 годин при підключенні до звичайної розетки і 3 годин при користуванні зарядкою Type II.

 

ЕЗС знаходиться за адресою проспект Науки, 5, біля автосалону Oxygen. За неофіційною інформацією Electrocars, в планах компанії - створення мережі таких ЕЗС, і першим міжміським напрямком, на якому вони з'являться, буде траса Київ-Львів. Крім того, ресурс повідомляє, що Oxygen вже завезла для продажу близько 100 Nissan Leaf. В автосалоні компанії також представлені Tesla Model S і BMW i3. Відзначимо, що до цього моменту в Україні було близько 150 зарядних станцій для електромобілів, проте серед них жодного «суперчарджера».

 

Як вчора повідомляв OilNews, американський виробник електромобілів (ElectricVehicle - EV) Tesla Motors до кінця 2016 року намір побудувати в Україні дві фірмові електрозарядочні станції (ЕЗС) Tesla Supercharger для своїх EV. Обидві ЕЗС планується відкрити на трасі Київ-Львів: одну станцію біля Житомира, а другу - біля Львова.

 

УВАГА!

 

У власників китайських електромобілів, наприклад, BYD e6, можуть виникнути проблеми при обслуговуванні на ЕЗС Supercharger. Формально використовуючи ті ж роз'єми, що і конкуренти з інших країн, китайські виробники електромобілів нерідко додають в конструкцію силового коннектора «родзинку» - зміщений на 90о ключ.

За матеріалами:oilnews

Всі новини