В Україні зафіксовано високий попит на моделі ZAZ з заводським ГБО.

27.04.2016

В дилерській мережі компанії «Сі Ей Автомотів» відзначають дуже високий попит на модельний ряд ZAZ з заводським ГБО.

 

Про це повідомляє Auto-Consulting.

 

Крім економії, встановлене в заводських умовах ГБО і настройка автомобілів вже на конвеєрі для роботи на зрідженому газі, як мінімум, гарантує надійну роботу силових агрегатів. Ще одне з очевидних переваг: гарантія від виробника, яка зазвичай, при установці ГБО «в гаражі», припиняє дію.

 

Зараз, для задоволення попиту клієнтів на автомобілі модельного ряду ZAZ, в дилерській мережі доступні всі можливі модифікації. Що ж стосується головного і визначального чинника, який впливає на остаточне рішення про покупку, а саме ціни, то на ринку нових автомобілів пропозицію на моделі ZAZ Sens, ZAZ Lanos пікап і ZAZ VIDA виглядає дуже привабливо.

 

Так, наприклад, компактний седан ZAZ Sens, про переваги якого навряд чи варто зайвий раз нагадувати, з встановленим на заводі ГБО, здатний працювати на блакитному паливі вартістю в 181,3 тис. грн. за комплектацію Standard +.

 

Другий представник модельного ряду ЗАЗ - седан ZAZ VIDA, який також доступний з заводським газобалонним обладнанням завдяки відносно невисокій вартості скрапленого газу також дозволить своєму власникові економити значні кошти при заправці. Вартість ZAZ VIDA седан в комплектації Comfort з ГБО становить 281,750 грн.

 

Представник сегмента легкої комерційної техніки, яку часто вибирають для вирішення завдань з доставки вантажів або розвезення товарів в межах міста або передмістя - ZAZ Lanos пікап. Заводське газобалонне обладнання, встановлене на развозний фургон, зможе зберігати ще більше коштів для свого господаря. Стати власником легкого комерційного автомобіля можна за 222,950 грн.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини