В Україну заходить танкер з єгипетським пропаном

10.04.2017

За даними сервісу marinetraffic.com на термінал з перевалки скрапленого газу «Хім-Ойл-Транзит-Юкрейн» у м.Чорноморськ (колишній Іллічівськ) рухається LPG танкер Sigas Sonja, який ходить під панамським прапором.

 

За даними Нафторинку танкер перевозить 2,4 тис. тон єгипетського пропану, виробництва Egyptian Bahraini Gas Derivatives Company (EBGDCO).

 

За інформацією трейдерів покупцем ресурсу може стати Incomp Trading. Джерела в самій компанії повідомили, що не виключають можливість придбання єгипетського пропану. «Зараз нами розглядається угода, вона буде фіналізована на наступному тижні. Все буде залежати від рішення російської ФСТЕК і цін на ринку. Крім того, на даний момент в південних регіонах України спостерігається нестача вагоно-цистерн. У разі купівлі газу, розвантаження танкера стане можлива не раніше 12 квітня», - повідомили в Incomp Trading.

 

Нагадаємо, останній раз морські поставки ЗВГ в Україні здійснювалися в кінці 2016 року. В кінці грудня танкер з казахстанським зрідженим газом на перевалку в Чорноморську був імпортований компанією «Газтрон».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини