Угорська нафтогазова компанія MOL продала останній російський актив

09.11.2016

Угорська MOL закрила операцію з продажу останнього російського активу - ТОВ "Матюшкінская вертикаль" (Томська область). Вартість угоди не розголошується, однак за оцінкою аналітиків мова може йти про суму близько $ 30 млн.

 

"Угорська MOL завершила продаж 100%" Матюшкінской вертикалі "чотирьом російським ТОВ, які вже передали цей актив в довірче управління" Русь Ойл ", - пише Інтерфакс з посиланням на джерела, близькі до операції, інформацію виданню також підтвердили в" Русь Ойле ".

 

Розвиток "Матюшкінской вертикалі" вже закладено в план розвитку "Русо Ойл" до 2019 року.

 

Як повідомлялося, MOL раніше володіла 51% ТОВ "Байтекс" (Волго-Уральський регіон) і двома активами в ХМАО: 100% ТОВ "МОЛ Західна Сибір" (власник геологічної ліцензії на блок "Сургут-7), а також 50% ТОВ" Західно-Малобаликское "(ЗМБ, СП з" Роснефтью "). При цьому після продажу ЗМБ в MOL" Інтерфаксу "повідомляли, що компанія не має наміру продавати активи, що залишилися." MOL намірив продовжувати свою діяльність в Росії, роблячи акцент на розвиток Байтуганского родовища і Матюшкінского блоку. Крім того, фінансова гнучкість дозволяє нам повторно інвестувати в перспективи нові видобувні активи ", - сказали в компанії.

 

Доведені і ймовірні запаси Матюшкінского блоку за даними 2007 року - 6 млн барелів нафтового еквівалента, видобуток - 550-600 барелів на добу. Видобуток в січні-вересні 2016 року склала 55,756 тис. тон.

За  матеріалами:nefterynok

Всі новини