Ймовірні запаси на родовищах ПГНК знижені на 20%

22.02.2018

Полтавська газонафтова компанія переоцінила обсяг ймовірних запасів вуглеводнів (по категорії 2Р) на своїх родовищах на 20% до 23,3 млн барелів нафтового еквівалента (бне). Про це йдеться в біржовому повідомленні власника ПГНК компанії JKX Oil & Gas.

 

Основне списання запасів довелося на Руденківське родовище - з 22,2 млн бне до 15 млн бне (-32%). У той же час по Ігнатовському родовищу компанія збільшила ймовірні запаси з 3,9 млн бне до 5,6 млн бне (+ 43%).

 

У 2018 році ПГНК планує пробурити одну нову свердловину, 4 бічних стовбура і виконати 12 ремонтних робіт на існуючих свердловинах. Крім того, компанія планує запустити в роботу 5 державних свердловин, розташованих на її родовищах.

 

Як повідомляв enkorr, в 2017 році ПГНК знизила видобуток природного газу на 13,5% до 150,5 млн куб. м.

 

Довідка enkorr

 

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) входить в структуру компанії JKX Oil & Gas, яка займається розвідкою і видобутком вуглеводнів в Україні, РФ, Угорщини та Словаччини.

 

ПГНК володіє ліцензіями на експлуатацію Ігнатовського, Молчановського, Руденківського і Ново-Миколаївського родовищ загальною площею 127 кв. км, які утворюють Ново-Миколаївський комплекс. А також ліцензією на експлуатацію Єлизаветівського родовища площею 104,7 кв. км. Крім того, ПГНК має ліцензію на геологічне вивчення Заплавського родовища загальною площею розвідувальних робіт 197,5 кв. км (в рамках Ново-Миколаївського комплексу). Всі родовища знаходяться в Полтавській області.

 

ПГНК також володіє заводом з виробництва зрідженого газу в с. Соколова Балка (Новосанжарський р-н, Полтавська обл.).

 

Акціонерами JKX Oil & Gas є Eclairs Group Limited Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова - 27,47%, Proxima Capital Group - 19,92%, Neptune Invest & Finance Corp. - 12,51%, Glengary Overses Ltd - 11,42%, Interneft Ltd - 6,6%.

За матеріалами:enkorr

 

Всі новини