Влада США схвалили знахідку нафти в Арктиці

29.11.2017

Адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила прохання італійської нафтогазової компанії Eni дозволити їй провести розвідку нафти в Північному Льодовитому океані. Про це йдеться в заяві Бюро з питань безпеки та охорони навколишнього середовища міністерства внутрішніх справ США.

 

Воно видало дозвіл Eni на буріння розвідувальної свердловини в море Бофорта, щоб випробувати умови подальшого видобутку там чорного золота. Даний дозвіл дозволяє компанії почати роботу з буріння вже в наступному місяці. Таким чином, федеральний уряд вперше за останні два роки дозволило вести розвідку нафти в американській частині океану.

 

"Відповідальна розробка ресурсів в Арктиці є найважливішим компонентом досягнення американського домінування в енергетичній галузі", - зазначив глава бюро Скотт Анджелла.

 

Адміністрація екс-президента Барака Обами встановила жорсткі умови для ведення бурових робіт в Арктиці і в кінцевому підсумку вирішила заборонити здачу в оренду ділянок для буріння в цьому регіоні. Eni вже уклала орендний договір на ділянку землі, де збирається вести роботи по розвідці вуглеводнів.

 

Трамп виступає за надання дозволів на буріння нафтових свердловин в Арктиці та інших регіонах США, де раніше це було заборонено.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини