Відновлення балансу на світовому ринку нафти затягується

09.11.2016

Недосягнення домовленостей між країнами-учасницями ОПЕК і незалежними експортерами щодо обмеження видобутку нафти, схваленому 28 вересня в Алжирі, призведе до негативних наслідків і затягне процес ребалансировки нафтового ринку. Про це розповів генеральний секретар організації Мохаммед Баркіндо.

 

«Провал у виконанні алжирської угоди принесе деякі негативні наслідки для тендітної стійкості ринку. Ребалансування займає багато часу, можливо, це найтриваліший період, який ми бачили, але ми також підтверджуємо, що ребалансування триває», - сказав Баркіндо в ході презентації щорічного прогнозу ОПЕК World Oil Outlook (WOO) 2016.

 

«Недосягнення домовленостей з нашими колегами з країн, що не входять в ОПЕК, по алжирському угодою розтягне період низького зросту, нестабільності на ринку і відкладе ребалансування», - цитує генсека ОПЕК РІА «Новини».

 

Як повідомляв OilNews, 28 вересня країни-учасниці ОПЕК на неформальному саміті картелю в Алжирі дійшли принципової згоди про необхідність скорочення рівня видобутку нафти до 32,5-33,0 б / д. Однак в Алжирі не були узгоджені методи реалізації даної угоди, і, в першу чергу, покраїнній квоти.

 

Ці питання обговорювалися на що проходив у Стамбулі неформальному саміті ОПЕК і незалежних виробників. Повторне обговорення шляхів реалізації домовленості про обмеження видобутку нафти безрезультатно закінчилося у Відні 29 жовтня.

 

Офіційний міністерський саміт ОПЕК відбудеться 30 листопада в столиці Австрії.

 

Примітно, що, виступаючи в неділю перед журналістами на конференції ADIPEC в Абу-Дабі, Мохаммед Баркіндо заявив, що «... ОПЕК зберігає прихильність [основних положень] Алжирської угоди. Всі країни-учасниці організації мають намір його реалізувати».

За матеріалами:oilnews

Всі новини