Всесвітній банк підвищив прогноз по цінам на нафту в 2017 році до $ 55 / барр.

24.10.2016

Всесвітній банк (ВБ) підвищив прогноз по цінам на нафту в 2017 році до $ 55 / барр. замість очікуваних раніше $ 53 / барр. Ціни на енергоносії, які включають в себе вартість нафти, природного газу і вугілля, за прогнозом ВБ виростуть в наступному році майже на 25%, передає Trend.az з посиланням на повідомлення Всесвітнього Банку.

 

Прогноз по вартості нафти на поточний рік збережений на середньому рівні $ 43 / барр.

 

«Ми очікуємо сильне зростання цін на енергоносії, зокрема нафту, в наступному році. Проте, існує значна невизначеність навколо перспектив, так як ми очікуємо деталі і реалізацію угоди ОПЕК, яке, якщо воно здійсниться, безсумнівно, буде впливати на нафтові ринки », - наводяться в повідомленні слова старшого економіста ВБ Джона Баффеса.

 

Як повідомляв OilNews, 28 вересня країни-учасниці ОПЕК на неформальному саміті картелю в Алжирі дійшли принципової згоди про необхідність скорочення рівня видобутку нафти до 32,5-33,0 б / д. В даний час цей рівень становить рекордні 33,64 млн б / д. Однак в Алжирі не були узгоджені методи реалізації даної угоди, і, в першу чергу, покраїнні квоти.

 

Ці питання обговорювалися в Стамбулі на неформальному саміті ОПЕК і незалежних виробників. Крім того, ОПЕК і Росія мають намір провести додаткові консультації по місяцю, на рівні якого може бути заморожений нафтовидобуток.

 

Остаточно всі питання повинні бути вирішені на міністерській зустрічі ОПЕК, яка відбудеться 30 листопада у Відні. Перед цим відбудуться рамкові переговори і консультації, перший раунд яких намічений на 28-29 жовтня.

За матеріалами:oilnews

Всі новини